Sklopné postele

Elegantní řešení, které vám vykouzlí místnost navíc. Naše sklopné postele jsou na rozdíl od rozkládacích gaučů vhodné pro každodenní spánek. Řešení na míru dle přání zákazníka s pohovkou, se stolem či případně také s okolní zástavbou. Základní varianta postele 160x200cm s pohovkou vás vyjde na 79.000 Kč. Cena zahrnuje kování, korpus a pohovku. V ceně není zahrnuta montáž, doprava a matrace.

> Prohlédnout realizace

Výklop

Mechanismy

Boční i čelní

České, italské a něměcké

Opláštění

Výroba na míru v naší truhlárně

DSCF3888e-web.jpg

indoor

Sklopné postele

Malé byty jsou dnes v kurzu díky své cenové dostupnosti. Přináší ale téměř hamletovské

dilema: ložnice, nebo obývací pokoj? I v malém bytě totiž potřebujete žít naplno. Naštěstí pro vás máme elegantní řešení.

Díky němu získáte doslova celý jeden pokoj navíc. Během šesti let vývoje jsme spojili italské kování s kvalitním českým čalouněním. Tak vznikly čtyři multifunkční produkty: Oscar, Hugo, Quido a Doris.

postele-3.jpg

Postel na druhou!

Naším nejpopulárnějším produktem je Oscar. Ten mistrně spojuje postel s pohovkou. A je to souhra hodná ceny Akademie. Do pracovny padne jako ulitý náš Hugo. Jednolůžko a psací stůl v jednom. Kombinaci postele s psacím stolem představuje Quido. Základní čtyřku uzavírá palanda Doris. Přijďte si je prohlédnout na náš showroom.