top of page

Obývací pokoje

Věděli jste, že člověk v průměru tráví v obývacím pokoji 4 hodiny denně?
Svěřte váš obývák do rukou našich zkušených designérů a vášnivých řemeslníků. Společně se postaráme o to, abyste čas v novém obývacím pokoji trávili komfortně a harmonicky, přesně dle vašich představ. S námi se nemusíte bát, že by něco, co navrhne architekt, nebylo možné vyrobit, postavit nebo používat.

Potřebujete jen obývací stěnu, nebo plánujete velkou přestavbu? Pro nás není žádný projekt příliš malý ani velký.

Navrhneme

S respektem k vaší představě

a praktické použitelnosti

Vyrobíme

Ve vlastní truhlárně

Předáme na klíč

Od přípravných prací 
po závěrečný úklid

obyvaci-pokoj-uvod.jpg

Obývací pokoje

Proč obývák od nás?

Jsme hrdí na to, že jsme česká firma s tradicí téměř 30 let. Každý kousek nábytku vzniká ve vlastní truhlárně, kde se snoubí řemeslná preciznost s moderními technologiemi. Vaše spokojenost a kvalita našeho nábytku jsou nejvyšší prioritou.

Abyste si mohli užívat váš nový obývací pokoj ihned, nabízíme komplexní služby včetně zednických, obkladačských, elektrikářských a instalatérských prací. Navíc jsme schopni zajistit i finální úklid, abyste mohli svůj nový prostor okamžitě oslavit.

Vaše pouť k novému interiéru je tak zcela bezstarostná.

obyvaci-pokoj-indoor.jpg

Magický obývací pokoj

Sníte o obývacím pokoji, který se stane oázou klidu a relaxace? O místě, kde vás obklopí elegantně řešený nábytek, který respektuje moderní trendy a zároveň nabízí neotřelá praktická řešení? Nechte si ho navrhnout našimi zkušenými experty.

bottom of page